علی قمصری بعد از عدم حضور دو نوازنده زن در اجرای کنسرت «صنم ناهنجار» طی یک پست اینستاگرامی از احتمال مهاجرت خود از ایران خبر داد.

به گزارش “سمت و سو”، علی قمصری، آهنگساز موسیقی سنتی و نوازنده برجسته تار در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از احتمال مهاجرت خود از ایران خبر داد.

او بعد از حواشی آخرین کنسرت‌هایش و حضور خواننده یا همخوان زن در آن اجراها، ممنوع‌الفعالیت بود، اما بالاخره ۱۴ مرداد، کنسرت جدید خود را با نام «صنم ناهنجار» روی صحنه برد. نکته اما اینجا بود که او بالاجبار از همراهی و حضور دو نوازنده زن در این اجرا محروم شد.

او در این باره در صفحه اینستاگرامی خود نوشت: «دیشب مانع حضورشان روى صحنه شدند. براى اولین بار احساس خستگى عجیبى دارم. در حدى كه بیشتر از این امكان نوشتن ندارم. این كنسرت‌ها احتمالا با خداحافظى تلخ من با ایران همراه خواهند شد من نتونستم، عذرخواهى مى‌كنم از همه‌ى شما».

به گزارش «موسیقی ما»، تازه ترین پروژه علی قمصری با صدای بهادر صحت و علیرضا برنجیان و اشعاری از رضا افشاری و همراهی «همنوازان حصار» روی صحنه رفت. «صنم ناهنجار» روایتی از جهان مدرن امروز بوده که برای كنترل مردم به خلق چهارچوب‌ها و قواعدی می‌پردازد كه هویت ارزشی متفاوتی را در انسان تایید می‌كند و به این صورت جایی برای دیوانه و عاشق در نظام انسانی باقی نمی‌گذارد.

قمصری در این اثر با اعتقاد به اینكه در سال‌های زیادی از عمرش از طرف جامعه و چهارچوب‌های ایدئولوژیک حاكم بر كشور، مورد داوری و حمله قرار گرفته، تم اصلی كنسرتش را روی این موضوع بنا كرده است از نكته‌هاى ویژه‌ى این كنسرت همراهى افتخارى رضا موسوى به عنوان طراح صحنه است.