معاون امور هنری اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: وجود مشکلات فنی باعث لغو این کار در لحظات پایانی شد و مجبور شدیم برای این‌که کنسرت به سلامت اجرا شود آن را لغو کنیم.

به گزارش «سمت و سو»، محمدرضا محمدی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص لغو کنسرت علی زندوکیلی در مشهد اظهار کرد: مسئله‌ی خاصی پشت لغو این کنسرت وجود ندارد و این اولین باری بود که برای صدور مجوز کنسرت در مشهد از حمایت اکثر دستگاه‌هایی که به کمک آن‌ها نیاز داشتیم برخوردار بودیم و با حمایت آن‌ها بود که این اتفاق افتاد و کار به فروش بلیت هم رسید.

وی در خصوص مشکلات فنی که به‌وجود آمده خاطرنشان کرد: مشکلات فنی کار را هم باید از اهل فن این ماجرا پرسید و من در مورد مشکلات فنی که اتفاق افتاده است اطلاعات دقیقی ندارم.

معاون امور هنری اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: هزینه بلیت‌هایی که فروخته شده است از شب گذشته در حال تسویه است، به دلیل این‌که بلیت‌فروشی مربوط به سایت ایران کنسرت می‌شود و این سایت از برنامه‌ی دقیقی برخوردار است و در مورد تسویه مشکلی به‌وجود نخواهد آمد.

محمدی تشریح کرد: زمانی که اجرا از روی سایت برداشته می‌شود بلافاصله تسویه حساب شروع می‌شود و مبالغ به حساب مردم باز می‌گردد؛ آن‌هایی هم که حضوری بلیت تهیه کرده‌اند از دفتر موسسه‌ای که مجری این کنسرت در مشهد بوده است می‌توانند هزینه‌ی بلیت‌شان را پس گیرند.

وی متذکر شد: پستی که برگزار کننده در پیج اینستاگرام خود گذاشته، علت لغو این کنسرت را مشکلات فنی و اتفاقات غیرقابل پیش‌بینی اعلام کرده است.

معاون امور هنری اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی ادامه داد: امیدوارم گشایشی در اجرای کنسرت در مشهد اتفاق بیفتد و ما تلاش می‌کنیم در آینده‌ای نزدیک برنامه‌ریزی کرده تا این کار در یک فرصت مناسب اجرا شود.